Aktualności - Fundacja Delta Kwidzyn - Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Lokalnych

OVERVIEW

The domain fundacjadelta.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have parsed fifteen pages within the site fundacjadelta.pl and found one website linking to fundacjadelta.pl.

FUNDACJADELTA.PL TRAFFIC

The domain fundacjadelta.pl has seen variant quantities of traffic all over the year.
Traffic for fundacjadelta.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjadelta.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjadelta.pl

Strona główna Wirtulni-Relni

Poprzez realizację szkoły tolerancji, warsztatów uwrażliwiających, Żywej Biblioteki, wystaw ma na celu przeciwdziałanie rozpowszechnianiu mowy nienawiści. Wraz z początkiem lata rozpoczynamy projekcje filmów związanych z tematyką antydyskryminacyjną i prawnoczło.

WHAT DOES FUNDACJADELTA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjadelta.pl Mobile Screenshot of fundacjadelta.pl Tablet Screenshot of fundacjadelta.pl

FUNDACJADELTA.PL SERVER

We discovered that a single root page on fundacjadelta.pl took two thousand one hundred and seventy-two milliseconds to download. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
46.4.119.232

We observed that this website is using the Apache/2 operating system.

SITE TITLE

PARSED CONTENT

The domain fundacjadelta.pl has the following in the homepage, "Większość ludzi widzi tylko okładkę, mniejszość czyta wstęp, wielu wierzy tylko krytykom, nieliczni poznają treść." I observed that the website also stated " Już 30 listopada 2015 r." They also stated " w Resturacji Momento przy ul. Grudziądzkiej w godzinach od 11. 00, będzie można poznać treść wybranych książek, czyli porozmawiać z osobami należącymi do grup postrzeganych stereotypowo. A wszystko to w ramach Żywej Biblioteki. Szanowni Państwo, w związku z organizacją stażu dla uczestnika." The meta header had Staż as the first keyword. This keyword was followed by warsztaty and szkolenia which isn't as important as Staż.

SEE OTHER WEBSITES

xx-punk-x-life-xxs blog - just crazy punk life - Skyrock.com

Je Suis ce Que Je suis. Me DicTe Pas Ma Vie. Pas Deux COmme Moi! Je suis La Mienne. Bref mon but 2 ce blog. Mondeé kil ora du suxé. BONNE VISITE é jE tien ossi a dir .

La-soire-Basket-with-yous blog - Soire-basket-with-you - Skyrock.com

Please enter the sequence of characters in the field below.

X-smec-city-Xs blog - b0nchamp city village . reprezente - Skyrock.com

0n se demande parf0is si la vie a un sens puis 0n renc0ntre des etre qui d0nne un sens a la vie . Add this video to my blog.

55170s blog - dé toff - Skyrock.com

JE VOUS ANNONCE LA FIN DE MON BLOG. JE VOUS ANNONCE LA FIN DE MON BLOG. Subscribe to my blog! JE VOUS ANNONCE LA FIN DE MON BLOG. JE VOUS ANNONCE LA FIN DE MON BLOG. Please enter the sequence of characters in the field below.

Anaaaaaaais-xs blog - PAAMSC - Skyrock.com

Please enter the sequence of characters in the field below.